Skip to content Skip to footer

Maison Yirmisekiz, sanatın tutku ve aşkla paylaşıldığı bir buluşma noktasıdır. Sanat severlerin ve yaratıcı ruhların bir araya geldiği bir kulüp olarak bizler, sanatın gücünü keşfetmeye, ifade etmeye ve paylaşmaya adanmış bir topluluğuz.

Sanatın her dalını sahiplenerek yaptığımız her etkinlikte ve sunduğumuz her hizmette yaratıcılığın, estetiğin ve güzelliğin insanları bir araya getirme gücünü kutluyoruz. Üyelikleri süresince Maison Yirmisekiz Ailemizin önemli birer parçası haline gelen katılımcılarımızla, sadece yeni şeyler keşfetmekle kalmıyoruz; hayal gücünün sonsuzluğuna giden yolda, yeni deneyimlerle kendimizi de keşfetmeye yelken açıyoruz.

Sanat aşığı Nurdan Akgün’ün vizyonuyla başlayan bu yolculuk, sanatın evrensel dilini kutlamak ve sanatın insanları nasıl bir araya getirebileceğini göstermek amacıyla ilerliyor. Sanatın insan ruhunu beslerken, yaşamı ve tüm varoluşu güzelleştirdiğine dair derin bir inanca sahip olan Nurdan Akgün, Maison Yirmisekiz’i de bu inanç etrafında şekillendiriyor. Ve Maison Yirmisekiz sanat tutkunlarıyla birlikte büyümeye devam ediyor.