Skip to content Skip to footer

BİREYSEL KULÜP ÜYELİĞİ

Bireysel kulüp üyeliği, birlikte keşfetmek, deneyimlemek ve yorumlamaktan keyif alan sanatseverler için; sergiler, söyleşiler, koleksiyoner ziyaretleri yoluyla sanat gezileri sunan bir üyelik türü. Başka bir deyişle Maison Yirmisekiz’in var olma amacı…

KURUMSAL ETKİNLİKLER VE SERGİ BULUŞMALARI

Kurumsal sanat etkinlikleri ve sergi organizasyonlarını; çalışanlarına, müşterilerine, iş ortaklarına eşsiz bir deneyim yaşatmak isteyen kurumlar için özel olarak tasarlıyoruz. Kurumların kendilerine özgü sanatla buluşma noktalarını keyifle keşfediyor ve buna uygun etkinlikleri bir sanatçı tutkusuyla yaratıyoruz.

neler yapiyoruz-02

MARKA VE SANATÇI
İŞ BİRLİĞİ

Her biri kendine özgü ürünler, hizmetler, eserler ortaya koyan markaların ve sanatçıların, eserlerin bir araya gelmesi hem sanatseverlere hem de markaların tutkunlarına çok kıymetli deneyimler yaşatıyor. Bu deneyimlerin ortaya çıkmasını sağlayacak iş birliklerini keyifle hayata geçiriyoruz.

SANAT DANIŞMANLIĞI

Sanatı ve insanı tutkuyla buluştururken pek çok hikayeye tanık oluyor, derinlemesine tanıma ve anlama imkanı buluyoruz. Kurumların ve bireylerin hikayelerine uygun sanat eserlerini seçmekten, mekanla bütünleşmesini sağlayacak küratöryel düzenlemeleri yapmaktan mutluluk duyuyoruz.